mg_profMarcin Germanek – Prezes Zarządu.

Konsultant ds. pozyskiwania dotacji, koordynator projektów unijnych, doradca obywatelski. Pomysłodawca i prezes Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Od 2014 także Radny Gminy Miedźna. Absolwent czterech państwowych uczelni – magister nauk politycznych Uniwersytetu Śląskiego, ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektem europejskim oraz PR na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach
……………………………..
                                                             Kontakt: marcin.germanek@frsp.eu

 

Natalia Germanek – Wiceprezes Zarządu.

Koordynatorka projektów Erasmus+. Specjalista ds. promocji i PR. Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Administracji i Zarządzania. Z organizacjami pozarządowymi związana od początku swojej kariery zawodowej. Współzałożycielka FRSP.

Kontakt: natalia.podbielska@frsp.eu

 

beataBeata Zelent-Bieniek – doradczyni ds. zatrudnienia

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie na kierunku pedagogika. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Public Relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Specjalistka w zakresie planowania ścieżki kariery i poszukiwania zatrudnienia. Posiada doświadczenie na stanowiskach w agencji zatrudnienia oraz powiatowym urzędzie pracy. Certyfikowana trenerka. Sporządza również wnioski o dofinansowanie. Obecnie przebywa na urlopie .macierzyńskim.

…………………….             .             ..Kontakt: beata.bieniek@frsp.eu

.

legitMagdalena Dowiat – doradczyni i autorka wniosków o dofinansowanie do szkoleń

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Oświęcimiu na kierunkach politologia i zarządzanie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku gospodarka i administracja publiczna. Swoją karierę zawodową bardzo mocno związała z organizacjami pozarządowymi, gdzie pracuje jako specjalistka ds. pozyskiwania Funduszy Europejskich. Specjalizuje się w projektach miękkich w ramach PO WER i RPO.

…………………………….               . 
Kontakt: magdalena.dowiat@frsp.eu